badania1

Serdecznie zapraszamy do współpracy koleżanki i kolegów zainteresowanych prowadzeniem badań muzyczno-edukacyjnych, a zwłaszcza tych, powiązanych bezpośrednio z praktyką nauczania muzyki i praktyką działań animacyjnych. Wszystkim pragnącym tworzyć własne projekty w tym zakresie oferujemy wszechstronną pomoc merytoryczną i konsultacje ekspertów PSEiAM, którzy z przyjemnością wesprą Państwa przedsięwzięcia na różnych etapach ich realizacji.   Oferujemy też dostęp do sieci kontaktów z ośrodkami badawczymi w kraju i za granicą oraz badaczami specjalizującymi się w zagadnieniach szczegółowych z obszaru edukacji muzycznej.  

Zapraszamy także do prezentacji własnych osiągnięć badawczych w ramach spotkań i konferencji organizowanych przez PSEiAM oraz wspólnego przygotowywania publikacji służących rozwojowi teorii i praktyki kształcenia muzycznego.

W celu umożliwenia logowania oraz dla zachowania najwyższej jakości prezentacji treści na stronie wykorzystywane są pliki "cookies". Zmiany zasad korzystania z plików mozna dokonać w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z niniejszej strony oznacza akceptację Polityki Prywatności

Dochód z reklam wspiera funkcjonowanie Stowarzyszenia.

 

© Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej
Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje.
Podając swoje dane akceptujesz nasz regulamin i politykę prywatności.
Zawsze możesz się wypisać