PSEiAM na Szalonych Dniach Muzyki

PSEiAM na Szalonych Dniach  Muzyki 25-27 września 2015 w Teatrze Wielkim.

Nasze stowarzyszenie było partnerem jednego z wydarzeń Festiwalu Szalone Dni  Muzyki (La Folle Journѐe). W sobotę 26.09 i w niedzielę 27.09 między koncertami odbyły się spotkania z artystami i ważnymi gośćmi festiwalu pod hasłem „Mój mistrz”. Znani muzycy, a także melomani pytani byli o osoby, które rozbudziły w nich muzyczne pasje, o mistrzów i charyzmatycznych przewodników, o ulubionych nauczycieli. Przy okazji tego wydarzenia zachęcaliśmy do zgłaszania kandydatur w naszym konkursie Nauczyciel Muzyki 2015. Spotkania prowadzili dziennikarze radiowi.

Festiwal Szalone Dni Muzyki daje możliwość uczestniczenia w wielu interesujących koncertach na bardzo wysokim poziomie. Koncerty trwają po ok. 45 minut. Atmosfera jest świetna, porównywalna podobno do tej jaka panuje w innych edycjach tego światowego festiwalu: w Nantes, Bilbao, Tokio i Rio de Janeiro.

A ceny biletów od 8 do 15 zł. Wato zajrzeć na stronę www.szalonednimuzyki.pl

Pasje serca i duszy, emocje, wolność, przygoda - to słowa klucze tego festiwalu.

W celu umożliwenia logowania oraz dla zachowania najwyższej jakości prezentacji treści na stronie wykorzystywane są pliki "cookies". Zmiany zasad korzystania z plików mozna dokonać w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z niniejszej strony oznacza akceptację Polityki Prywatności

Dochód z reklam wspiera funkcjonowanie Stowarzyszenia.

 

© Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej
Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje.
Podając swoje dane akceptujesz nasz regulamin i politykę prywatności.
Zawsze możesz się wypisać