szkołymuzyczne

SEKCJA NAUCZYCIELI SZKÓŁ MUZYCZNYCH.

Koledzy i Koleżanki,

Jeśli chcecie dyskutować o przyszłości profesjonalnego kształcenia muzycznego w Polsce, o rozwoju i reformie szkół muzycznych, o własnym rozwoju zawodowym, wstąpcie do naszej sekcji!

To nasz ogólnopolski, niezależny klub, w którym możemy spotykać się, wymieniać poglądami i dzielić się doświadczeniami.

PSEiAM jest pierwszą ogólnopolską organizacją pozarządową adresowaną do nauczycieli szkół muzycznych. W wielu spośród Waszych szkół prężnie funkcjonują fundacje i stowarzyszenia, ale ich działania dedykowane są najczęściej szkolnej społeczności. Ta sekcja kierować się będzie nauczycielskim punktem widzenia. Konferencje tematyczne organizowane przez CEA i CENSA pokazują jak bardzo potrzebne są tego typu spotkania i rozmowy. Stwórzmy zatem naszą organizację jako niezależną przestrzeń dyskusji, kontaktów zawodowych i wspólnych projektów – krajowych i międzynarodowych.

Działajmy razem!

Zacznijmy od Konwencji 14 marca 2015 w NIFC.  Ustalimy tego dnia sposób działania naszej sekcji, jej zarząd i najbliższe zadania. To jak sekcja będzie działać zależeć będzie wyłącznie od jej członków.

Z pozdrowieniami

Małgorzata Chmurzyńska i Viola Łabanow -  tymczasowe koordynatorki Sekcji Nauczycieli Szkół Muzycznych.

W celu umożliwenia logowania oraz dla zachowania najwyższej jakości prezentacji treści na stronie wykorzystywane są pliki "cookies". Zmiany zasad korzystania z plików mozna dokonać w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z niniejszej strony oznacza akceptację Polityki Prywatności

Dochód z reklam wspiera funkcjonowanie Stowarzyszenia.

 

© Polskie Stowarzyszenie Edukacji i Animacji Muzycznej
Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje.
Podając swoje dane akceptujesz nasz regulamin i politykę prywatności.
Zawsze możesz się wypisać